Spolupracujeme

Značka ANNA ANNA spolupracuje s těmito partnery:

IMG_0550 Spolek Vlčí máky je charitativní organizace pomáhající válečným veteránům a dalším členům obranných složek, kteří se ocitli v nouzi. Lidé, kteří byli připraveni za náš život nasadit svůj vlastní, si rozhodně zaslouží naši pomoc. Koupí ručně malovaných čepic Anna Anna s vlčími máky na eshopu Spolku Vlčí máky, přispějete na pomoc válečným veteránům, jimž jde celý výtěžek z prodeje. Děkujeme.

Panther_logo_final – kopie 

Panther Hostess je agentura poskytující krásné a spolehlivé hostesky a modelky, se kterými má značka Anna Anna ty nejlepší zkušenosti.

       logo-smb-OK          

Nádherné barevné kabelky známé italské značky Save My Bag můžete nyní pořídit i se zářivou a originálni autorskou malbou Anna Anna. Kabelky jsou v dostání v obchodě Save My Bag, Slovanský dům, Na Příkopě 22, Praha 1

Original_without_effects_512       

Lara Cantalupo je vynikající modistka a umělkyně, jejíž klobouky a fascinátory doplnily plesovou kolekci Anna Anna 2017. Klobouky lze objednávat přímo u pani Lary.

IMG_0549

Mimořádný projekt, který v Čechách nemá obdoby. Skutečný svátek milovníků i tvůrců krásné, ušlechtilé a nositelné módy, který združuje jak slavné návrháře zvučných jmen, tak návrháře mladé, kterým dává šanci vynést svou tvorbu na světla reflektorů. Pro značku Anna Anna je radostí a ctí, že po prvním úspěšném ročníku se bude účastnit se svou kolekcí i ročníku dalšího.